Hakkımızda

DEMİTAŞ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. HAKKINDA


          DEMİTAŞ, 1990 yılında üç ortak girişimci kardeş tarafından kurulmuş bir aile şirketidir. 

          Bosch elektrikli el aletleri satış ve pazarlama olarak faaliyete başlayan firmamız; konusunda uzmanlaşarak, hırdavat piyasasında uzman bayi conseptinin oluşmasına öncülük etmiştir. Uzmanlaştığı elektrikli el aletleri konusunda; müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirleyerek, üstün hizmet anlayışı ile hızlı ve ekonomik çözümler üretmektedir.

          Zamanla gelen talepler doğrultusunda, konularında söz sahibi olan Rems, Asada, Flex, Attlas, Stabila gibi markaların değişik ürünleride, bayiliğini yaptığımız ürünler arasında yerini almıştır.

         Firmamız; Bosch, Skil, Dremel, Fischerdübel ürünleri konusunda müşterilerine daha profosyonelce hizmet verebilmek amacıyla; 2002 yılında Bosch örnek bayii, ardından da 2004 yılında BSS (BOSCH SYSTEM SPEZIALIST) olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

         Robert Bosch'un "insanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim" sözünü hizmet politikası olarak benimseyen ve 2007 yılında kurumsallaşan DEMİTAŞ A.Ş, hizmetlerini yerelden genele yayarak yurt çapında müşteri ağını genişletmek, daha iyi hizmet vererek güvenli alışveriş sağlamak amacıyla e-ticaret alt yapısını oluşturarak www.demitas.comweb sitesini hizmete açmıştır.

              2007  yılında Rems Boru İşleme makine ve el aletleri yetkili satıcısı olarak başladığımız Rems markası ile birlikteliğimiz 2015 yılı başından itibaren ithalatçı olarak devam etmektedir.Firmamız Rems ürünlerinin toptan , perakende devamlılığını sağlamak ve piyasa ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanıma ve stok düzeyine sahiptir. 

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır